AKBANK 1000 TL Kampanyası

AKBANK 1000 TL Kampanyası

AKBANK 1000 TL Kampanyası

Merhaba,

Akbank'ın Axess kredi kartı kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor:


Adım 1: Akbank Mobil uygulamasını indirin ve 1000100252458 referans numarasıyla yeni bir vadesiz hesap açın. Daha sonra, Axess kredi kartı başvurusu yapın. Başvuru sırasında eğitim bilgisi olarak "lisans", meslek olarak "sosyal medya uzmanı" ve maaş olarak "20.000 TL" yazmanız gerekiyor. Başvuruyu onaylayın ve "ANINDA KARTIMI ERİŞİME AÇ" butonuna tıklayın. Kartınız birkaç dakika içinde onaylanacaktır.


Adım 2: "KAZAN" yazıp 4566'ya SMS göndererek veya juzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayın.


Adım 3: İnternet limitinizi size verilen limite güncelleyin.


Adım 4: Papara hesabınız varsa, 1000 TL'lik kredi kartı ile paparaya yatırım yapın. Papara 20 TL kesinti yapacak, bu nedenle kartınızdan 1020 TL çekilecektir. 24 saatlik dilim içinde 5 gün boyunca her gün 5 kere bu işlemi yapmanız gerekiyor. Bu işlemi gece 12'den sonra da yapabilirsiniz. Her işlem sonrasında "Chip Para" mesajının geldiğinden emin olun.


Adım 5: Paparadaki parayı Akbank IBAN numarasına gönderin ve ekstra 20 TL gönderin. Böylece toplamda 1020 TL Akbank hesabınızda olacaktır.


Adım 6: Bu parayla kredi kartı borcunuzu ödeyin.


Adım 7: 5 gün sonunda, toplamda 1000 TL değerinde "Chip Para" elde edeceksiniz.


Adım 8: Chip Para'nızı kullanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Telegram hesabım "alienessoylu" ve numaram yakınımsanız sizde kayıtlıdır.


Komisyonsuz bir şekilde daha çok uygulama indirip kayıt olarak yapılan bir yöntem var. Bu yöntemle yaklaşık 1 saat içerisinde işlemler tamamlanıyor. Bunun için de benimle iletişime geçebilirsiniz. Biraz daha uğraştırıyor ama kısa sürede bitiyor. Öğrenmek isterseniz onu da bana yazabilirsiniz.